Bertu Koltuk Tasarım - Bertu Koltuk Döşeme

Koltuk İmalatı-Koltuk Döşeme

Küçük odalı evlerinize, Evinizdeki kolon araları ve bozuk köşelere uygun koltuk bulamıyorsanız bertu tasarım perakende fiyatına evinizdeki ölçülere uygun özel koltuk yaptıra bileceğinizi biliyormuydunuz.

Koltuk Modelleri & Satışı

Dilediğiniz koltuk modellerine yüksek sünger kalitesi ve kumaş kalitesi ile yapmış oldugumuz koltuk modellerinin ve özel tasarım koltuk modellerinin satışını yapmaktayız. Özel Tasarım Koltuklarda 7 işgünü ila 15 iş günü arasında teslim alabilirsiniz. Bu Aralık belirlemiş olduğunuz koltuk modeline baglı olarak değişkenlik gösterebilir.

Koltuk Döşeme & Kaplama

sigara yanıkları, kumaş yırtılmaları, koltuk örtüsü ve sünger değişimi gibi gerekli deşikliklerle koltuklarınıza yeniden yapılmış gibi tekrar sahip olabilirsiniz.

Koltuk Onarımı & Cila & Koltuk Yüzü & Örtüsü

Eskimeye yüz tutmuş koltuklarınız iskelet onarımı, cila bakımı, kumaş değiştirme ve koltuk örtüsü olarak 600 m2 imalat atölyesinde tüm ekipmaları ile işlemlerinizi en iyi şekilde yapmaktadır. dilerseniz atölyemizde işleriniz yaplılırken size ait ürününüzü çalışma esnasında görebilirsiniz.

Bertu Perde Tasarım & Uygulama

Gerekli ölçüleri alarak evinizin boyası, duvar kağıdı ve koltuk döşemelerinize uygun kumaş seçiminde dilerseniz size yardımcı olarak uygulamayı yapmaktadır.

Bertu İthal Duvar Kağıdı Tasarım & Uygulama

Evinizde gerekli ölçüleri alarak perdelerinize ve koltuklarınıza uygun bir kumaş seçimi ile ithal duvar kağıdı montajını profesyonel ekipleri sayesinde uygulama yapmaktadır.