Bertu Koltuk Tasarım - Firma Profili


Sektördeki başarılı çalışmalarıyla, 1983 yılından buyana faaliyet gösteren Bertu Koltuk; 1996 yılında Sn. Turan Hoşçabollu tarafından kurumsal hale getirilerek faaliyet geliştirerek sektördeki yerini almıştır. 

Sektörü ilk sayılabileceklerinden olan Bertu Koltuk; dış özel Tasarım Koltuklar, Koltuk Döşeme ve Koltuk İmalatı konularındaki uygulamalarıyla büyük başarılara imza atmış ve yenilikçi girişimleri planlamayı esas almıştır. Bu kapsamda, Bertu Koltuk Döşeme; tasarladığı koltuklarla Yurt Dışına İhracat yaparak ve Patentli Koltuklarıyla sektörde kendine hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

Koltuk Tasarım ve Koltuk Döşeme alanlarındaki, başarılı üreticilerle birlikteliklerini pekiştiren ve uzmanlarıyla çalışan Bertu Koltuk Döşeme , tek başına ayrı bir kurum olarak yeni bir ticari başlangıç yapmıştır.

Ayrıca, deneyimli kadrosu ve yenilikçi fikirleriyle sektöre yeni bir anlayış kazandırmıştır. Bu sektörde kendisinden daha prestijli ve deneyimli olan bir çok firmayı şimdiden geri planda bırakıp, adını sektöre yazdırmıştır.